מה זה מולטיפוקל, ולמה דווקא ב-280?

מכירים את התופעה הזו, שהמשקפיים שלכם מצוינים, אך בזמן קריאה אתם מעדיפים להסיר אותם ולהתאמץ לקרוא בלעדיהם? מכירים אנשים המשתמשים בכמה זוגות משקפיים: אחד לראיה לרחוק, אחד לקריאה ואחד לעבודה במחשב?

משקפי מולטיפוקל מייתרים את הצורך הזה. העדשות מכילות מספר מרשמים, לכל טווחי המרחקים, כך שניתן לראות היטב בכל מרחק – קרוב או רחוק, בנוחות רבה.

מולטיפוקל הוא כינוי לעדשות בעלות מספר מוקדי ראייה. הן נותנות פתרון אופטי לכל טווחי הראייה: קרוב, רחוק ואפילו לאזורי הביניים.

יצירת עדשות מולטיפוקל דורשת מומחיות רבה. לכל אחד הצרכים שלו המיוחדים לו. אינה דומה התאמת עדשות מולטיפוקל עבור מורה בתלמוד תורה, הנדרש להסתכל על הלוח – לצדדים, למעלה ולמטה, על התלמידים בכיתה, וכן לקרוא את הכתוב במחברת או בספר הלימוד, להתאמת עדשות מולטיפוקל עבור רעהו המזכיר, הנדרש לעבוד מול מחשב וניירת המונחת על השולחן סביב. אופטומטריסט טוב יודע לשואל את השאלות הנכונות כדי להגיע לתשובות הנכונות, וזאת על מנת שהעדשות תמלאנה את תפקידן בכל מצב.

גם למסגרת המשקפיים משמעות משלה, כשמדובר בעדשות מולטיפוקל. לכל מסגרת שדה ראייה שונה, כאשר ההבדלים הקטנים מגיעים אף הם לידי ביטוי. זו הסיבה שמשתמשי מולטיפוקל רבים מעדיפים לקנות משקפיים דווקא באופטיקה 280: בנוסף למומחיות הרבה של האופטומטריסטים בסניפי 280, קיימת גם הקולקציה הנרחבת ביותר של מסגרות משקפיים בטווחי מחיר נוחים לכל כיס. כך הם בטוחים שימצאו את המסגרת שמוצאת חן בעיניהם ומתאימה לעיניהם במיוחד.

מולטיפוקל דורש גם שירות מצוין. זמן ההסתגלות לעדשות החדשות דורש הסבר, ולעיתים האופטומטריסט נדרש להסביר יותר מפעם אחת כיצד יש להתרגל למולטיפוקל. זו סיבה נוספת לבחור משקפי מולטיפוקל דווקא ברשת 280, המקפידה מאוד על שירות אדיב לכל לקוח.

אם גם לך יש כעת התלבטות אם לנסות מולטיפוקל, כדאי לך לבוא ולהתייעץ עם המומחים של 280. ב-280 גם שביעות הרצון שלך תהיה גבוהה במיוחד.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן