מידע והצהרה בנושא נגישות

רשת משקפיים 280 שמחה לקדם ולהוביל את ההנגשה של הפלטפורמות הצרכניות לבעלי מוגבלויות. אנו רואים בכל לקוחות הרשת שווי זכויות, ביניהם בעלי המוגבלויות הזכאים ליהנות כמו כל אחד אחר מנגישות מלאה לכל שרותי הארגון. 

הרשת פועלת בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ"ח – 1998) והתקנות שנקבעו לפיו, ומשתדלת להוסיף אף למעלה מכך, במטרה לסייע לבעלי מוגבלויות לשפר את איכות חייהם ולהעניק להם יחס של כבוד, שוויון ועצמאות. תפיסת העולם שלנו היא, שלכל בני האדם מגיעה הזמנות שווה ונגישות למידע ולשירות. בהתאם לכך, השקענו, ואנו מוסיפים להשקיע, משאבים רבים בהנגשת הסניפים ואתר האינטרנט, מתוך חשיבות יתירה למתן שירות שוויוני לכל קהל הלקוחות והגולשים באתר ובפרט לאנשים עם מוגבלות.

הנגשת סניפים

סניפי החברה המונגשים הם כדלהלן:

  • הנגשה למוגבלות מוטורית – סניפי הרשת הנגישים לכניסת כיסאות גלגלים: בני ברק רבי עקיבא 89,אשדוד רבי יוסי בר חלפתא1 ,בית שמש נהר הירדן 36,ביתר ישמח ישראל 1, ירושלים נחום 10,כנפי נשרים 66. בסניפים קיימת קופה נגישה ושירות לקוחות.
  • עזרים לכבדי שמיעה – מכשירי עזר לכבדי שמיעה מסוג "לולאת השראה" קיימים בסניפים בני ברק רבי עקיבא 89,ירושלים נחום 10,אשדוד רבי יוסי בר חלפתא 1, בית שמש נהר הירדן 36 . ומסייעים בשמיעה של דברי נותן השירות, תוך סינון רעשי רקע והפרעות אקוסטיות.
  • שירותי נכים וחניות לנכים קיימים בסניפים ירושלים כנפי נשרים 66,ביתר ישמח ישראל 1,בית שמש נהר הירדן 36 במרכז הקניות בו מצוי סניף הרשת. במידה שנדרשים הסדרי חניה מיוחדים, ניתן לפנות לרכז הנגישות.
  • שירות לקוחות נגיש – צוות העובדים של רשת משקפיים 280 עבר השתלמות מיוחדת הנוגעת בהיבטי הנגישות השונים, על מנת לייצר מודעות בקרב עובדי הרשת לעיקרון שוויון ההזדמנויות, ולהכיר להם את הכלים המעשיים של מתן שירות נגיש.
  • אמצעים חלופיים ליצירת קשר: דואר אלקטרוני: g280280@gmail.com; פקס: 02-6745280; באמצעות דואר ישראל: לכבוד רשת משקפיים 280 כנפי נשרים 66. לפנייה באמצעות "צור קשר" באתר – לחצו כאן.
  • הנגשה של אתר האינטרנט – אתר זה מונגש על פי הנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568- "קוים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמת AA, שאימץ את הנחיות הנחיות הנגישות הבינלאומיות לתכני אינטרנט Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 של ארגון ה- W3C הבינלאומי. האתר עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן פיירפוקס. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

תגובתכם חשובה לנו!

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע וכן הצעות לשיפור, על מנת לשפר את השירות לכלל לקוחותינו, וללקוחות בעלי מוגבלויות בפרט. רשת משקפיים 280 עושה את מרב המאמצים להמשיך ולשפר את הנגישות גם בסניפים בהם היא עדיין איננה מיטבית. גם בנוגע לאתר, מכיוון שמדובר במערכת דינמית הכוללת מערכות תוכן שונות, חלקן המשויכות לצד שלישי, ייתכן שיתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם. אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על פנייתכם אלינו, על מנת שנוכל לבצע את התיקון הנדרש במידת האפשר, וליצור הנגשה של האתר לכל רבדי האוכלוסייה, כפי שאנו רואים את עצמנו מחויבים. לכל פניה בנושא נגישות, הצעות לשיפור או שאלות, תוכלו לפנות אל רכז הנגישות של הרשת.

פרטי רכז הנגישות ברשת משקפיים 280:

  • שם:אברהם גולדשמידט
  • טלפון:02-6744280
  • דוא"ל:g280280@gmail.com 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן