שאלות נפוצות

רשת משקפיים 280 גאה לעבוד בשיתוף פעולה עם קופות חולים מכבי, מאוחדת,כללית,ולאומית שמצאו אותה עומדת בכל קני המידה המקצועיים והשירותיים הנדרשים.

לפי הכללים של כל קופת חולים, הזכאות למשקפיים היא:

חברי מאוחדת שיא עד גיל 18, זכאים למשקפיים  בכל שנה לועזית. ניתן לממש את הזכאות בסניפים: ירושלים, בני ברק, בית שמש, ביתר עילית, אשדוד. 

חברי כללית פלטינום עד גיל 18, זכאים למשקפיים  בכל שנה לועזית . ניתן לממש את הזכאות בסניפי ירושלים,בני ברק ואשדוד

חברי מכבי זהב עד גיל 18, זכאים למשקפיים בכל שנה לועזית. חברי מכבי שלי מעל גיל 18 זכאים ל-50% הנחה!. ניתן לממש את הזכאות בסניפים: בני ברק,אשדוד, בית שמש וירושלים – נחום 10.

חברי לאומית עד גיל 18 זכאים להנחה על משקפיים בכל שנה לועזית. ניתן לממש את הזכאות בסניפים: ירושלים נחום 10 וביתר עלית.

 

לא! ברשת משקפיים 280 עובדים אופטומטריסטים מקצועיים בכל שעות הפתיחה, כך שאין צורך בתיאום תור מראש.

בדיקת הראייה היא בחינם, בקניית משקפים. ניתן לבצע בדיקה גם ללא קניית משקפיים, במקרה כזה הבדיקה עולה 150 ₪ בלבד.

בדיקת אופטומטריסט מקצועי נעשית מגיל 10 לכל הפחות. לילדים צעירים מגיל זה מומלץ לפנות לרופא עיניים לבדיקה מעמיקה.

מותג המסגרות A&R הוא מותג הבית של 280. הוא מיוצר במפעלים מובילים המייצרים את המשקפיים למותגים בינלאומיים ידועים, ועיצובו נעשה בהשראתם. המטרה של מותג A&R היא להביא מסגרות באיכות שאיננה נופלת מכל מותג בינלאומי אחר, במחיר של לפעמים 1/6 ממנו. לכן, מעשית, תוכלו לרכוש את משקפי המותג רק ברשת 280, ותהנו מאיכות ועיצוב ללא פשרות וממחיר הוגן.

המגוון הקיים ברשת 280 הוא הגדול ביותר, בין השאר בזכות הייצור של מותג A&R ובזכות כוח הקנייה העצום שיש לרשת. ניתן לבחור גם משקפיים בחינם, מטעם קופות החולים, מתוך מגוון עצום של אלפי מסגרות.

בישראל קיים מספר מצומצם מאוד של מעבדות להכנת עדשות, כך שרוב חנויות האופטיקה מביאות את העדשות מאותה מעבדה בדיוק. העדשה שתקבלו במקום אחר במחיר גבוה יותר, היא אותה עדשה שתקבלו כאן, רק בחינם, בזכות הזכאות מקופת החולים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן